چطوری احمد ؟ (واکنش روزنامه شوت به مهار پنالتی تیم عمان)

مهار پنالتی احمد المبارک توسط علیرضا بیرانوند در بازی ایران و عمان، با تیتر جذاب چطوری احمد؟ در صفحه نسخت روزنامه شوت کار شد.

مهار پنالتی احمد المبارک چطوری احمد

مجله اینترنتی پارسی گو: مهار پنالتی احمد المبارک توسط علیرضا بیرانوند در بازی ایران و عمان، با تیتر جذاب چطوری احمد؟ در صفحه نسخت روزنامه شوت کار شد.

بعد از ارسال بلند بازیکنان عمان پشت مدافعان کشومان به مهاجمان این تیم رسید که سید مجید حسینی با بی‌دقتی در ثانیه ۵۶ بازی مرتکب خطای پنالتی شد و علیرضا بیرانوند ضربه پنالتی احمد مبارک المهیجری را دفع کرد و توپ را به کرنر فرستاد.

تیتر جذاب چطوری احمد در صفحه نخست روزنامه شوت

چطوری احمد

چطوری احمد

احمد المبارک معتقد است از دست دادن پنالتی مقابل ایران، موجب هوشیاری شاگردان کی‌روش برای ادامه مسابقه شد. احمد المبارک بعد از شکست تیم مقابل ایران و حذف از جام ملت‌های آسیا گفت: از همه هواداران ‌مان تشکر می‌کنم که امروز هم ما را تنها نگذاشتند. دوست داشتم امروز هم آن ها را خوشحال کنیم. از بازیکنان‌مان تشکر می‌کنم.

او درباره از دست دادن پنالتی مقابل ایران در دقیقه دوم این مسابقه، تاکید کرد: از دست دادن ضربه پنالتی خیلی تاثیرگذار بود و باعث هوشیاری تیم ایران شد. جلوی ایران سعی کردیم بهترین بازی را انجام دهیم. به هر حال در آخر نتوانستیم نتیجه لازم را کسب کنیم. از همه تماشاگران و بازیکنان تیم تشکر می‌کنم. فکر می‌کنم بهترین نتیجه این است که از اشتباهات‌مان برای بازی‌های بعد درس بگیریم.

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منابع: ۱. ایسنا ۲. روزنامه شوت

به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *