تزریق بوتاکس عمل زیبایی

بالا بودن آمار جراحی‌های زیبایی کشور نسبت به متوسط دنیا!

خطر تزریق بوتاکس در مراکز غیر پزشکی!

برخی مردم برای تزریق بوتاکس و سایر عمل‌های زیبایی به آرایشگاه‌ و سایر مراکز غیر پزشکی مراجعه می‌کنند که این کار باعث صدمه جدی به آن ها می‌شود.

مجله اینترنتی پارسی گو: اخیرا برخی مردم برای تزریق بوتاکس و سایر عمل‌های زیبایی به آرایشگاه‌ و سایر مراکز غیر پزشکی مراجعه می‌کنند که این کار باعث صدمه جدی به آن ها می‌شود و سلامتی این افراد را به شدت تهدید می‌کند.

تزریق بوتاکس در آرایشگاه‌ها ممنوع!

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: آمار اعمال جراحی زیبایی در کشور نسبت به متوسط دنیا بالاتر است. ایرج حریرچی سخنگوی وزارت بهداشت در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: اخیرا برخی مردم برای تزریق بوتاکس و سایر عمل‌های زیبایی به آرایشگاه‌ و سایر مراکز غیر پزشکی مراجعه می‌کنند که این کار باعث صدمه جدی به آن ها می‌شود و سلامتی این افراد را به شدت تهدید می‌کند.

این مطلب به شما پیشنهاد می شود!

به دیگران سیگار تعارف نکنید!

به دیگران سیگار تعارف نکنید!

اگر سیگاری هستید شاید بد نباشد با برخی اصول و قواعد سیگار کشیدن در جامعه آشنا شوید و بدانید در چه شرایطی می توانید سیگار بکشید و در چه شرایطی نباید سیگار کشید.

وی ادامه داد: هرگونه تزریق و عمل زیبایی در مراکز غیر مجاز باعث ایجاد عفونت‌های مختلف می‌شود هرچند این اقدام کاملا غیر قانونی است و با آن برخورد می شود.

سخنگوی وزارت بهداشت بیان کرد: از مردم درخواست می کنم که از مراجعه به مراکز غیر مجاز جهت انجام عمل‌های زیبایی به شدت پرهیز کنند چرا که وزارت بهداشت و صنف مربوطه و همچنین دستگاه‌های نظارتی برخورد جدی با این اماکن می‌کنند.

حریرچی تأکید کرد: برخی افراد اقدام به برگزاری سمینارهای عمل زیبایی و تزریق بوتاکس برای یک صنف غیر مجاز انجام می‌دهند که آن‌ها در مسئولیت انجام این کار غیر قانونی دخیل بوده و برخوردجدی با متخلفان می‌شود.

این مطلب به شما پیشنهاد می شود!

ترمیم مو به روش گیاهی!

ترمیم مو به روش گیاهی!

ترمیم مو با روش گیاهی و جلوگیری از ریزش مو با داروهای گیاهی یکی‌ از مواردی که خیلی‌ از مردم به دنبال آن هستند، چون روشی کاملا بی خطر محسوب می شود.

خطر بیخ گوش طرفداران اعمال جراحی زیبایی

وی گفت: در شرایط فعلی تعداد عمل‌های زیبایی در مراکز مجاز پزشکی بسیار بیشتر از متوسط دنیا است و همین عمل‌ها عوارض زیادی را به همراه داشته است که در طولانی مدت در افرادی که تحت اعمال جراحی زیبایی قرار گرفتند، بروز می‌کند.

سخنگوی وزارت بهداشت بیان کرد: برخی از خانواده‌ها برای عمل‌های زیبایی‌ که عمدتا غیر ضروری هستند هزینه‌های هنگفتی را متحمل می‌شوند.

حریرچی یادآوری کرد: انجام تزریقات و عمل‌های زیبایی در مراکز غیر مجاز باعث بروز عوارض متعددی می‌شود و همین مسئله هزینه‌های زیادی را در حوزه سلامت کشور به همراه دارد.

گردآوری و تنظیم: پارسی گو
منابع: باشگاه خبرنگاران جوان

به اشتراک بذار:
۲۴, مرداد ۱۳۹۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.