کاریکاتور و واکنش طنز به باخت سنگین بارسلونا مقابل بایرن مونیخ! + تصاویر

واکنش طنز به شکست سنگین بارسا مقابل بایرن مونیخ + تصاویر

در این مطلب به بررسی آخرین تحولات باشگاه بارسا خواهیم پرداخت و واکنش های طنز منتشر شده به شکست سنگین بارسا مقابل بایرن را بررسی خواهیم کرد.

واکنش طنز به شکست سنگین بارسا مقابل بایرن مونیخ

مجله اینترنتی پارسی گو: شکست سنگین بارسا مقابل بایرن آنهم با ۸ گل با واکنش طنز کاربران و مخاطبان فارسی زبان مواجه شده است. در ادامه به بررسی این بازی و نیز آخرین تحولات باشگاه بارسا خواهیم پرداخت و واکنش های طنز منتشر شده به شکست سنگین بارسا مقابل بایرن را بررسی خواهیم کرد. با ما همراه باشید:

تاریخ سازی کیکه ستین با ۸ گل/ شکست سنگین بارسا مقابل بایرن

بایرن مونیخ موفق شد با ارائه یک نمایش فوق العاده با نتیجه ۲-۸ بارسلونا را مغلوب کند. به نوشته ورزش سه شاگردان هانسی فلیک از همان دقیقه نخست به سمت دروازه بارسلونا حمله ور شده و در نهایت در هر نیمه موفق شدند چهار بار دروازه بارسلونا را باز کرده و سنگین ترین شکست تاریخ رقیب را رقم بزنند.

بایرن مونیخ بازی را هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۵ به گل رسید. روی ارسال لواندوفسکی، این توماس مولر بود که از درون محوطه با ضربه ای دقیق به گوشه سمت چپ دروازه موفق به گلزنی شد.

اما بارسلونا خیلی زود گل دریافتی را جبران کرد. ارسال یوردی آلبا از سمت چپ با دفع توپ اشتباه داوید آلابا همراه شد و مدافع اتریشی بایرن دروازه خودی را گشود تا بازی به تساوی برسد. یک دقیقه بعد و روی پاس عمقی نلسون سمدو، بارسلونا صاحب بهترین فرصت برای زدن گل دوم شد که ضربه لوییس سوارز در موقعیتی تک به تک با عکس العمل تماشایی مانوئل نویر همراه شد.

در دقیقه ۱۲ ارسال لیونل مسی از سمت راست به صورت اتفاقی در حال ورود به دروازه بایرن مونیخ بود که به دیرک دروازه نویر برخورد کرد. اما در دقیقه ۲۰ بایرن موفق به زدن گل دوم شد. روی اشتباه سرخی روبرتو، ایوان پریشیچ در سمت چپ محوطه صاحب موقعیت شد و ضربه زمینی او در زاویه ای نه چندان خوب تبدیل به گل دوم بایرن گشت.

طوفان بایرن مونیخ ادامه یافت و این تیم در دقیقه ۲۷ به گل سوم رسید. پاس چیپ و تماشایی گورتزکا باعث شد گناربری در موقعیتی تقریبا تک به تک قرار گرفته و با یک ضربه زمینی گل سوم را به ثمر برساند. یک دقیقه بعد لواندوفسکی در مقابل دروازه تا آستانه زدن گل چهارم تیمش نیز پیش رفت، اما ضربه او از زاویه ای تنگ با عکس العمل تراشتگن با پا همراه شد و این فرصت از دست رفت.

این پایان کار نبود و در دقیقه ۳۱ بایرن باز هم به گل رسید. ارسال زمینی کیمیچ در مقابل دروازه با ضربه دقیق مولر همراه شد و بایرن مونیخ اینگونه گل چهارم را نیز وارد دروازه بارسلونا کرد. در دقایق پایانی نیمه اول لواندوفسکی می توانست گل پنجم بایرن را نیز به ثمر برساند، اما ضربه سر چکشی او با مهار موفق تراشتگن همراه شد و در نهایت بایرن مونیخ با ارائه نمایشی فوق العاده موفق شد با نتیجه ۱-۴ بارسا را مغلوب کند.

در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم بود که گورتزکا در بین مدافعان بارسلونا صاحب موقعیت گلزنی شد، اما ضربه او از بالای دروازه تراشتگن به بیرون رفت. اما در دقیقه ۵۶ بارسلونا به گل دوم دست یافت. روی پاس یوردی آلبا، سوارز در محوطه صاحب توپ شد و بعد از دریبل تماشایی مقابل بواتنگ با یک ضربه زمینی به گوشه دروازه گل دوم را به ثمر رساند.

اما بایرن دوباره روند هجومی به خود گرفت و در دقیقه ۶۴ باز هم به گل رسید. آلفونسه دیویس با یک حرکت فوق العاده از سمت چپ و جاگذاشتن سمدو وارد محوطه شد و پاس زمینی او در دهانه دروازه به جاشوا کیمیچ رسید و او به راحتی دروازه خالی را باز کرد.

در دقیقه ۶۸ و باز هم روی اشتباه مدافعان بارسلونا این تیم بایرن بود که صاحب فرصت شد، اما ضربه کومان در مقابل دروازه بعد از برخورد به آلبا به بیرون رفت. در دقیقه ۷۶ لیونل مسی وارد محوطه شد و دروازه بایرن را تهدید کرد، اما ضربه زمینی او در اختیار نویر قرار گرفت.

اما در دقیقه ۸۰ بایرن مونیخ باز هم به گل رسید. کوتینیو در سمت چپ با حرکتی انفرادی و ارسال تماشایی لواندوفسکی را در مقابل دروازه صاحب موقعیت گلزنی کرد و ستاره لهستانی با ضربه سر دروازه خالی را گشود. اما دو دقیقه بعد گل هفتم به ثمر رسید.

پاس توماس مولر در محوطه به کوتینیو رسید و او با ضربه ای زمینی و دقیق از بین پاهای پیکه موفق به گلزنی شد. فاجعه تکمیل شد و در دقیقه ۸۸ بایرن باز هم به گل رسید. پاس با ضربه سر مولر به کوتینیو در دهانه دروازه رسید و او باز هم موفق شد دروازه تراشتگن را باز کند تا در نهایت بایرن ۲-۸ بارسلونا را شکست دهد.

واکنش طنز کاربران به شکست سنگین بارسا مقابل بایرن مونیخ

پس از شکست سنگین بارسا مقابل بایرن مونیخ با ۸ گل کاربران فارسی زبان توئیتر مطالب جذابی درباره این بازی منتشر کردند. با ما همراه باشید:

فردا وقتی میبینم رفیق بارساییم از دور داره میاد. (مارشال)

وقتی رفیق بارساییم از دور داره میاد

وقتی رفیق بارساییم از دور داره میاد

تفکرات ستین عجب چمنی داره یه بار گله رو بیارم اینجا بچرونم

تفکرات ستین عجب چمنی داره یه بار گله رو بیارم اینجا بچرونم

تفکرات ستین عجب چمنی داره یه بار گله رو بیارم اینجا بچرونم

بایرنی هایی که به بارسا گل نزدن شرمنده زن و بچه شون شدن

بایرنی هایی که به بارسا گل نزدن شرمنده زن و بچه شون شدن

بایرنی هایی که به بارسا گل نزدن شرمنده زن و بچه شون شدن

بازی پی اس رو حالت بیگینر هم نمیشه به بارسا هشت گل زد

بازی پی اس رو حالت بیگینر هم نمیشه به بارسا هشت گل زد

بازی پی اس رو حالت بیگینر هم نمیشه به بارسا هشت گل زد

آخرین باری که یه تیم هشت گل خورد پگاه مقابل پرسپولیس بود

آخرین باری که یه تیم هشت گل خورد پگاه مقابل پرسپولیس بود

آخرین باری که یه تیم هشت گل خورد پگاه مقابل پرسپولیس بود

نویر چه جوری دلش میاد تو دروازه بمونه و نره به بارسال گل بزنه

نویر چه جوری دلش میاد تو دروازه بمونه و نره به بارسال گل بزنه

نویر چه جوری دلش میاد تو دروازه بمونه و نره به بارسال گل بزنه

دو شرط مسی برای ماندن پس از شکست تحقیر آمیز: برکناری بارتمئو و برکناری ستین

مسی برای ماندن در بارسا شرط گذاشت! لیونل مسی کاپیتان بارسلونا دو شرط مهم را برای ماندن در نیوکمپ مطرح کرده است. به نوشته همشهری آنلاین بعد از شکست تلخ بارسلونا برابر بایرن مونیخ تقریبا تمام طرفداران این تیم در سراسر دنیا خواستار برکناری کیکه ستیین هستند اتفاقی که احتمالا طی امروز و فردا خبر آن اعلام خواهد شد. اما لیونل مسی کاپیتان و ستاره این تیم برای ماندن در بارسلونا شرط بزرگتری هم دارد. شرطی که مستقیم ریاست این باشگاه را نشانه گرفته است. چرا که از نظر مسی سیاست‌های بارتمئو باعث حل و روز این روزهای بارسلونا است. تیمی که در فصل جاری دستش از هر جامی خالی ماند و اینچنین برابر بایرن مونیخ تحقیر شد.

رادیو «کادینا سر» اسپانیا در همین خصوص گزارش داده که باشگاه بارسلونا بعد از شکست سنگین ۸ بر ۲ مقابل بایرن مونیخ به دنبال راهکاری برای خروج از این بحران است. طبق گزارش های رسیده باشگاه بارسلونا برای حفظ لیونل مسی، ابرستاره خود بعد از این ناکامی بزرگ باید چندین اقدام را انجام دهد.

  • اولین گام آبی-اناری ها برای نگه داشتن مسی در ترکیب تیم، برکناری کیکه ستین از مربیگری است.
  • دومین اقدام باشگاه بارسلونا استعفای جوزپ بارتامئو، رئیس باشگاه است که به دلیل اقدامات این مسئول بارسلونا به این وضعیت بحرانی دچار شده است.

طبق گزارش ها مسی می تواند قراردادش را با آبی-اناری ها فسخ کند و از این تیم جدا شود.

بایرن 8 بارسلونا 2

بایرن ۸ بارسلونا ۲

واکنش رسانه های جهان به باخت جنجالی بارسا مقابل بایرن مونیخ

پیروزی پرگل بایرنی ها مقابل یاران لیونل مسی در رسانه های جهان بازتاب گسترده ای داشت. به نوشته خبرگزاری فارس شب گذشته بایرن مونیخ نتیجه ای تاریخی را در لیگ قهرمانان اروپا رقم زد. قهرمان لیگ فوتبال آلمان موفق شد در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ۸ بر ۲ بارسلونا را با ستاره های بزرگش شکست دهد.

این برد در رسانه های جهان چنین بازتابی داشت:

اکیپ فرانسه:

یک درس تاریخی!

کلارین آرژانتین:

بایرن مونیخ بارسلونا لیونل مسی را با برد تاریخی ۸ بر ۲ بر زمین زد.

بیلد آلمان:

۸ بر ۲! بایرن بارسا را تحقیر کرد، با مولر ابرستاره و دبل کوتینیو!

تایمز انگلیس:

بایرنی ها بارسلونای شکستنی را تحقیر کردند.

دیلی تلگراف انگلیس:

وقتی بایرن ۸ گل زد، بارسلونا زمین خورد و کاملا تحقیر شد.

سان انگلیس:

مسی و شرکا توسط آلمان های درخشان تحقیر شدند.

دیلی میل انگلیس:

بازیکنان ستین، خود را به تمسخرگرفتند. زمانی که قهرمان بوندس لیگا لیسبون را به آتش کشید.

گازتادلواسپورت ایتالیا:

بارسلونا به ورشکستگی تاریخی رسید.

کاریکاتور شکست سنگین بارسا مقابل بایرن مونیخ

پس از شکست سنگین بارسا مقابل بایرن مونیخ کاریکاتور زیر در سایت طرفداری منتشر شد:

کاریکاتور بایرن 8 بارسا 2

کاریکاتور بایرن ۸ بارسا ۲

تهیه و تنظیم: گروه سرگرمی.
منبع: مجله اینترنتی پارسی گو
درج مطالب مجله اینترنتی پارسی گو با ذکر منبع (www.parsigoo.com) بلامانع است.

به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *