سجاد غریبی کیست؟

هالک ایرانی تیتر یک روزنامه های خارجی! + تصاویر

سجاد غریبی ورزشکار تنومند ایرانی است که از سوی رسانه ها و در فضای مجازی به هالک ایرانی مشهور شده است و در حقیقت هالک ایرانی پسر مهربان اهل جنوب کشور است.

هالک ایرانی سجاد غریبی

مجله اینترنتی پارسی گو: سجاد غریبی ورزشکار تنومند ایرانی است که از سوی رسانه ها و در فضای مجازی به هالک ایرانی مشهور شده است و در حقیقت هالک ایرانی پسر مهربان اهل جنوب کشور است. در این مطلب با زندگی سجاد غریبی آشنا می شوید و یک گفتگوی خواندنی با این ورزشکار ایرانی را مطالعه خواهید کرد. بفرمایید:

سجاد غریبی معروف به هالک ایرانی کیست؟

سجاد غریبی جوان جنوبی است که به دلیل قدرت بدنی و عضلات بزرگش شهره شده است. سجاد غریبی لیسانس بازرگانی دارد و بر خلاف بدن تنومند و قدرتمندش، کاملا احساساتی است. در فضای مجازی و رسانه ها به دلیل بدن تنومند سجاد غریبی به وی لقب هالک ایرانی داده اند.

سجاد غریبی قرار است به عنوان یک ورزشکار حرفه ای و نماینده ایران در مسابقات مختلف شرکت کند. وی خودش را سرباز کشور می داند و می گوید هر جا منافع کشورم در خطر باشد به عنوان یک سرباز دفاع خواهم کرد. هالک ایرانی می گوید از لات بازی و دعوا متنفر است و از بچگی از خالکوبی و کارهای اینچنینی متنفر بوده است.

به دلیل فیزیک بدنی خاص سجاد، پیشنهاد حضور در چند پروژه سینمایی هم به وی داده شده است. از جمله پیشنهاد حضور در گشت ارشاد ۲ را داشته و در یک تیزر هم نقش تکاور را بازی کرده است. وی در اینستاگرام هم فالوورهای زیادی دارد که صفحه او را دنبال می کنند.

سجاد غریبی معروف به هالک ایرانی

سجاد غریبی معروف به هالک ایرانی

جنگ جهانی سوم با ورود سجاد غریبی/ هالک ایرانی تیتر یک روزنامه های خارجی

هالک ایرانی قراردادی با سازمان بوکس آمریکایی به نام BK FC امضا کرده و به زودی وارد رینگ می‌شود. به نوشته ورزش سه سجاد غریبی که به خاطر فیزیک خاص خود در سال های اخیر به هالک ایرانی مشهور شده و طرفداران زیادی در اینستاگرام پیدا کرده، بعد از اینکه نتوانست به مبارزات MMA ورود کند، حالا قراردادی را با یک سازمان بوکس آمریکایی امضا کرده تا احتمالا در روزهای ابتدایی سال ۲۰۲۰ در آمریکا روی رینگ برود.

طبق این خبر که در رسانه های معتبر جهان همچون دیلی میرر و روزنامه سان انگلیس بازتاب داشته، سجاد غریبی به عضویت سازمان بوکس bare-knuckle درآمده است. در این سازمان آمریکایی بوکسورها بدون دستکش و با قوانین خاصی به رقابت می‌پردازند که شباهت چندانی به رشته MMA که در قفس برگزار می شود، ندارد.

به نوشته برخی سایت‌های خارجی و به گفته مسئولان سازمان «BK FC» این پسر ۲۷ ساله و ۱۸۰ کیلویی ایران که بیش از ۴۵۰ هزار نفر دنبال کننده در اینستاگرام دارد، ورود هالک ایرانی به این سازمان می‌تواند توجه خیلی از علاقه‌مندان را به خود جلب کند. البته مسئولان این سازمان در تلاش هستند تا رقیب قدرتمندی برای هالک ایرانی بیابند.

قبلا قرار بود هالک ایرانی مبارزه ای در رشته MMA داشته باشد و در ادامه صحبت از مبارزه او با هالک برزیلی مطرح بود که هر دو مبارزه به سرانجام نرسید. خیلی‌ها منتظر مبارزه او با مارتین فورد، بدنساز مشهور لهستانی بودند. در اعلامیه‌ای که BK FC منتشر کرده، ورود هالک ایرانی به این سازمان را با عباراتی همچون “جنگ جهانی سوم” و “ایالات متحده در مقابل ایران” همراه کرده است.

یکی از مسئولان سازمان bare-knuckleبا تایید این خبر گفت: “سجاد غریبی قصد دارد در اوایل سال ۲۰۲۰ کارش را در مبارزات قهرمانی Bare Knuckle آغاز کند. این قرارداد به معنای واقعی کلمه بزرگترین قرارداد ما تاکنون بوده است. ما از هالک ایرانی واقعاً چیزهای بزرگی انتظار داریم. “فلدمن افزود که این سازمان در تلاش است برای غریبی رقیب پیدا کند.

گفتگو با سجاد غریبی معروف به هالک ایرانی

گفتگو با سجاد غریبی معروف به هالک ایرانی

گفتگو با سجاد غریبی معروف به هالک ایرانی

سجاد غریبی جوانی است با فیزیک بدنی عجیب و غریب که شباهتش با هالک، قهرمان بزرگ کامیک‌های آمریکایی باعث شهرت ناگهانی‌اش در سراسر جهان شده است.

به گزارش نوشته ورزش سه این جوان جنوبی که دارای مدرک کارشناسی بازرگانی است در گفت‌وگویی با همشهری درباره زندگی جدیدش بعد از شهرت حرف می‌زند. او که تصاویرش در روزنامه‌های خارجی مثل دیلی‌میل، سان و… وی را تبدیل به یک چهره جهانی کرده، کار خود را در یک کار تبلیغاتی آغاز کرده است. البته اگر خوردن روزی ۷ تا ‍۱۱ وعده غذایی به او وقت کار بیشتر را بدهد. این گفت‌وگو را بخوانید:

چه ورزش‌هایی را تا به حال انجام داده‌ای؟

پاورلیفتینگ را به صورت حرفه‌ای انجام می‌دادم ولی از ناحیه پا آسیب دیدم و دکتر گفت یا ورزش را برای همیشه باید کنار بگذاری یا رکوردهایت را خیلی آهسته افزایش بدهی. من هم ورزش را نمی‌توانم کنار بگذارم برای همین فشار تمریناتم را کم کردم ولی زمانی که متوجه شدم مردان آهنین فعلا پخش تلویزیونی ندارد انگیزه‌ام کم شد.

در رشته بوکس هم فعال هستی؟

بله؛ وزنم خیلی زیاد شده بود دکتر تشخیص داد اگر با همین روال پیش برود مشکلات کبد برایم پیش خواهد آمد، برای همین با توجه به علاقه‌ای که به بوکس داشتم این رشته را انتخاب کردم و حالا به صورت آماتور و حرفه‌ای این رشته را دنبال کردم.

کاهش وزن هم داشتی؟

زمانی که شروع کردم ۱۸۳کیلو بودم که با ورزش ۲۵کیلو از وزنم را کم کردم.

وزنت چقدر است؟

در حال حاضر ۱۵۵ کیلوگرم هستم، قدم هم ۱۸۴ سانتی‌متر است.

این اندامی که داری تاثیر ورزش است یا ژنتیک بیشتر علت آن بوده است؟

از ۱۵سالگی رشد عضلانی داشتم. ۸۵ درصد ژنتیک تاثیرگذار بوده. جالب است بگویم تا به ‌حال از هیچ استروئید و مکملی استفاده نکردم و فقط ورزش و تغذیه صحیح داشتم.

چند وعده در روز غذا می‌خوری؟

اگر در شرایط آماده‌سازی برای مسابقه نباشم ۵ تا ۷وعده و اگر خود را برای مسابقات آماده کنم ۷ تا ۱۱وعده غذا می‌خورم.

این وعده‌های غذایی سنگین هستند؟

معمولا پنج پرس برنج و سیب زمینی آبپز و سفیده تخم مرغ را در برنامه غذایی‌ام دارم.

شهرت چطور است؟ به هر حال در حال حاضر یکی از معروف‌ترین‌ها در فضای مجازی هستی.

شهرت من یک شبه نبود و در چند دوره زمانی مختلف اتفاق افتاد. فاز اول که بسیار ناراحت‌کننده بود. عکس من را در فضای مجازی به عنوان اراذل و اوباش پخش کردند و متاسفانه کانال‌های مختلف هم برای عضوگیری هر لحظه خبر می‌زدند؛ لحظه دستگیری اراذل و اوباش معروف ایران که ۲۰ دقیقه دیگر از کانال پاک خواهد شد! خودم تحریک می‌شدم و می‌رفتم ببینم چی هست. فاز دوم شهرت با جلاد داعش شروع شد که خیلی بد بود. من از داعش متنفرم ولی در آن دوره زمانی من را به‌عنوان جلاد داعش معرفی کردند. فاز سوم که بیشتر از طرف طرفدارهایم بود اعلام کردند که سجاد غریبی از داعش متنفر است و برای اعزام به سوریه ثبت‌نام کرده است. آخری هم لقب هالک ایرانی بود که شبکه‌های خارجی این عنوان را برای من انتخاب کردند.

حالا برای اعزام به سوریه ثبت‌نام کرده‌ای؟

در مورد سوریه هیچ جا صحبت نکردم. فقط گفتم که مدافع و سرباز کشورم هستم. هرجا منافع کشورم در خطر باشد به عنوان یک سرباز دفاع خواهم کرد.

از اینکه به تو می‌گویند هالک، راضی هستی؟

خودم دوست دارم لقب‌های ایرانی به من بدهند ولی هالک را مجبورم دوست داشته باشم. (باخنده) به دیدگاه آنها هم که این لقب را دادند احترام می‌گذارم.

هالک ایرانی

هالک ایرانی

گفتی ابتدا شهرت بد داشتی و به عنوان اراذل اوباش معروف شدی اهل دعوا هم هستی؟

به هیچ وجه؛ از بچگی از خالکوبی و لات بازی و این کارها متنفر بودم.

تا چه مقطعی درس خواندی؟

مدرک کارشناسی بازرگانی را از دانشگاه آزاد بوشهر گرفتم.

برای بازی در فیلم هم پیشنهاد داشتی؟

برای بازی در گشت ارشاد دو دعوت شدم که رد کردم. در حال حاضردر گیر بازی در یک تیزر هستم که نقش یک تکاور را بازی می‌کنم، برای همین بسیار این پروژه وقت‌گیر است و به کار دیگری نمی‌رسم.

برای بازی در این تیزر قرارداد بستی؟

کارگردان یکی از دوستان نزدیکم است و توافقی کار را انجام دادیم ولی از پاییز برنامه‌ام این است به تهران بیایم و حتما برای کارهایم قرارداد خواهم بست.

منبع: مجله اینترنتی پارسی گو
درج مطالب مجله اینترنتی پارسی گو با ذکر منبع (www.parsigoo.com) بلامانع است.

به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *